O nas

Pandemia pokazała jak ważne jest posiadanie alternatywy, która może pomóc w trudnych czasach. Chociaż internetowe przychodnie są znane nie od dzisiaj, to właśnie w czasach pandemicznych miały swój rozkwit. Wiele osób potrzebowało szybkiej porady lekarskiej, skierowania albo recepty, a w przychodniach stawiano ograniczenia i... przyjmowano pacjentów online. Do tego rozwiązania przekonało się więcej osób i dzisiaj to bardzo chętnie wykorzystywany sposób leczenia. Halomed wyszedł naprzeciw oczekiwaniom i chce pomóc każdemu, kto potrzebuje: 

1.    e-skierowania
2.    porady lekarskiej online
3.    e-recepty
4.    tabletki dzień po 
5.    zwolnienia
6.    antykoncepcji hormonalnej 

Nie trzeba już czekać w długich kolejkach w przychodniach, tracić czasu na dojazd albo martwić się długim czasem oczekiwania na wypisanie recepty. W kilkanaście minut otrzymacie niezbędną pomoc, a najlepsi lekarze zajmą się wami z należytą uwagą. 

Dlaczego Halomed? 

Wyróżniamy się empatią, szybkością w realizowaniu usług, a jako medycyna online – działamy na terenie całego kraju, pomagamy w bardzo szerokim zakresie i szerzymy świadomość dotyczącą różnych chorób i przypadłości. Z Halomed oszczędzacie czas i szybko załatwiacie wszystko to, co jest potrzebne. Możecie również skorzystać z pomocy takich lekarzy jak: 
1.    alergolog
2.    ginekolog
3.    pulmonolog
4.    nefrolog
5.    lekarz rodzinny
6.    onkolog
7.    dietetyk
8.    kardiolog
9.    wenerolog
10.    i wielu, wielu innych... 

Nie czekajcie – wypróbujcie usługi dostępne na stronie i cieszcie się dobrym zdrowiem przez długie lata.